Ellen-van-Dijk-Header vertical stripe

Resultaten (2014)

 

Datum

  Land

Wedstrijd

 

Soort

Cat.

Uitslag

29 december-
9 januari

Trainingskamp Gran Canaria

       
11 januari

Egmond-Pier-Egmond

 

strandrace

Nat.

5

20-28 januari

Trainingskamp Boels-Dolmans Calpe/Moraira

       
4-7 februari

Ladies Tour of Qatar

  etappekoers

2.1

DNS
(ziek)

10-19 februari

Trainingskamp Boels-Dolmans Calpe/Moraira

 

 

   
20 februari

Ploegvoorstelling Boels-Dolmans

       
1 maart

Omloop het Nieuwsblad

 

wedstrijd

1.2

13

5 maart

GP Le Samyn

 

wedstrijd

1.2

4

9 maart

Omloop van het Hageland

 

wedstrijd

1.2

44

11 maart

Uitblinkerslunch -
Lunchen met het Koningspaar

       
15 maart

Ronde van Drenthe

 

World Cup

CDM

7

16 maart

Novilon Eurocup

 

wedstrijd

1.2

14

20-28 maart

Trainingskamp Zwitserland
(deel 1, deel 2)

       
22 maart

3. Frühlingsrennen
(koersje met de mannen)

 

wedstrijd

Nat.

DNF

30 maart

Trofeo Alfredo Binda

 

World Cup

CDM

8

6 april

Ronde van Vlaanderen

 

World Cup

CDM

1

8-13 april

Energiewacht Toer

 

etappekoers

2.2

8

9 april

 

Etappe 1: Delfzijl - Delfzijl

 

wedstrijd

2.2s

21

10 april

 

 Etappe 2: Westerwolde - Westerwolde

 

wedstrijd

2.2s

19

11 april

 

 Etappe 3a: Eelde - Eelde

 

wedstrijd

2.2s

45

11 april

 

Etappe 3b: Oldambt - Oldambt

 

ploegentijdrit

2.2s

2

12 april

 

Etappe 4: Uithuizen - Uithuizen

 

wedstrijd

2.2s

8

13 april

 

Etappe 5: Veendam - Veendam

 

wedstrijd

2.2s

28

23 april

Waalse Pijl / La Flèche Wallone

 

World Cup

CDM

10

25 april

KNWU Tijdritcompetitie Borsele

 

tijdrit

Nat.

1

26 april

EPZ Omloop van Borsele

 

wedstrijd

1.2

3

2-4 mei

GP Elsy Jacobs

 

wedstrijd

2.1

4

2 mei

 

Proloog: Cessange

 

tijdrit

2.1s

2

3 mei

 

Etappe 1: Garnich

 

wedstrijd

2.1s

11

4 mei

 

Etappe 2: Mamer

 

wedstrijd

2.1s

7

7-11 mei

The Women's Tour

 

etappekoers

2.1

14

7 mei

 

Etappe 1: Oundle - Northampton

 

wedstrijd

2.1s

20

8 mei

 

 Etappe 2: Hinckley - Bedford

 

wedstrijd

2.1s

18

9 mei

 

Etappe 3: Felixstowe - Clacton-on-Sea

 

wedstrijd

2.1s

9

10 mei

 

Etappe 4: Cheshunt - Welwyn Garden City

 

wedstrijd

2.1s

22

11 mei

 

Etappe 5: Harwich - Bury-St.Edmunds

 

wedstrijd

2.1s

16

28 mei

GP Leende (tijdrit)

 

tijdrit

Nat.

2

30 mei

Boels Rental Hills Classic

 

wedstrijd

1.2

2

7-8 juni

Verkenning WK parcours in Ponferrada

       
10 juni

Durango-Durango

 

wedstrijd

1.2

11

12-15 juni

Emakumeen Euskal Bira

 

etappekoers

2.1

22

12 juni

 

Etappe 1: Iurreta - Iurreta

 

wedstrijd

2.1s

13

13 juni

 

Etappe 2: Oñati - Oñati

 

wedstrijd

2.1s

22

14 juni

 

Etappe 3: Arrieta - Mungia

 

wedstrijd

2.1s

23

15 juni

 

Etappe 4: Ataun - Ataun

 

wedstrijd

2.1s

27

25 juni

NK Tijdrijden

 

tijdrit

NC

2e

28 juni

NK Wegwedstrijd

 

wedstrijd

NC

35e

4-13 juli

Giro Rosa

 

etappekoers

2.1

 

4 juli

 

Proloog: Caserta

 

tijdrit

2.1s

9

5 juli

 

Etappe 1: Santa Maria a Vico - Santa Maria a Vico

 

wedstrijd

2.1s

19

6 juli

 

Etappe 2: Frattamaggiore - Frattamaggiore

 

wedstrijd

2.1s

19

7 juli

 

Etappe 3: Caserta - San Donato Val di Comino

 

wedstrijd

2.1s

35

8 juli

 

Etappe 4: Alba Adriatica - Jesi

 

wedstrijd

2.1s

19

9 juli

 

Etappe 5: Jesi - Cesenatico

 

wedstrijd

2.1s

26

10 juli

 

Etappe 6: Gaiarine - San Fior

 

wedstrijd

2.1s

29

11 juli

 

Etappe 7: Aprica - Chiavenna

 

wedstrijd

2.1s

43

12 juli

 

Etappe 8: Verbania - San Domenico di Varzo

 

wedstrijd

2.1s

37

13 juli

 

Etappe 9: Trezzo Sull'Adda - Madonna del Ghisallo

 

wedstrijd

2.1s

33

24 juli

Paardenmarktronde

 

criterium

Nat.

2

24 juli

Paardenmarktronde (derny race)

 

derny race

Nat.

2

27 juli

La Course by Le Tour de France

 

wedstrijd

1.1

19

1 augustus

RaboRonde Heerlen

 

criterium

Nat.

1

3 augustus

Sparkassen Giro Bochum

 

World Cup

CDM

11

4 augustus

Draai van de Kaai

 

criterium

Nat.

10

6 augustus

Ridderronde

 

criterium

Nat.

2

10 augustus

Drielandenomloop

 

wedstrijd

Nat.

2

22 augustus

Open de Suède Vårgårda TTT

 

World Cup
ploegentijdrit

CDM

3

24 augustus

Open de Suède Vårgårda

 

World Cup

CDM

19

2-7 september

Boels Rental Ladies Tour

 

etappekoers

2.1

3

2 september

 

Etappe 1: Tiel

 

tijdrit

2.1s

1

3 september

 

Etappe 2: Tiel - Tiel

 

wedstrijd

2.1s

8

4 september

 

Etappe 3: Heeze - Leende

 

wedstrijd

2.1s

7

5 september

 

Etappe 4: Gennep - Gennep

 

wedstrijd

2.1s

19

6 september

 

Etappe 5: Wijchen - Wijchen

 

wedstrijd

2.1s

6

7 september

 

Etappe 6: Bunde - Berg en Terblijt

 

wedstrijd

2.1s

5

14 september

Chrono Champenois ITT

 

tijdrit

1.1

2

21 september

WK ploegentijdrit

 

ploegentijdrit

WC

5

23 september

WK individuele tijdrit

 

tijdrit

WC

7

27 september

WK wegwedstrijd

 

wedstrijd

WC

29

17 oktober

Bike Motion Beurs
Twitter Ladies Ride

       
10-18 november

Traningskamp Calpe

       
24 november

Wielergala, wielrenster van het jaar

       
28 november-
12 december

Traningskamp Florida (nationale selectie)

       
december

Verhuizen van Amsterdam naar Woerden