Ellen-van-Dijk-Header vertical stripe

Resultaten (2012)

 

Datum

  Land

Wedstrijd

 

Soort

Cat.

Uitslag

1-3 februari

Qatar

Ladies Tour of Qatar

 

wedstrijd

2.1

4

1 februari

 

Etappe 1: Camel Race Track - Al Khor Corniche

 

wedstrijd

2.1s

3

2 februari

 

Etappe 2: Al Zubara Fort - Madinat Al Shamal

 

wedstrijd

2.1s

17

3 februari

 

Etappe 3: Katara Cultural Village - Katara Cultural Village

 

wedstrijd

2.1s

2

16-17 februari

Groot-Britannie

Wereldbeker baanwielrennen (Londen)

 

ploegenachterv.

CDM

4

16 februari

 

Kwalificatie (tijd = 3:22.776)

 

ploegenachterv.

 

4

17 februari

 

Bronze finale (tijd = 3:21.992)

 

ploegenachterv.

 

2

18 februari

Groot-Britannie

Wereldbeker baanwielrennen (Londen)

 

achtervolging

CDM

6

18 februari

 

Kwalificatie (tijd = 3:38.989)

 

ploegenachterv.

 

6

25 februari

Belgie

Omloop Het Nieuwsblad

 

wedstrijd

1.2

2

29 februari

Belgie

Le Samyn des Dames

 

wedstrijd

1.2

4

17 maart

Italie

Classica Citta' di Padova

 

wedstrijd

1.2

106

25 maart

Italie

Trofeo Alfredo Binda

 

wedstrijd

CDM

48

1 april

Belgie

Ronde van Vlaanderen

 

wedstrijd

CDM

6

4-8 april

Nederland

Energiewacht Tour

 

etappekoers

2.2

2

4 april

 

Etappe 1: Appingedam

 

tijdrit

2.2s

4

5 april

 

Etappe 2: Bad Nieuweschans

 

wedstrijd

2.2s

7

6 april

 

Etappe 3: Oldambt

 

wedstrijd

2.2s

33

7 april

 

Etappe 4a: Winsum

 

wedstrijd

2.2s

5

7 april

 

Etappe 4b: Veendam - Pekela

 

ploegentijdrit

2.2s

1

8 april

 

Etappe 5: Slochteren

 

wedstrijd

2.2s

22

15 april

Belgie

Halle-Buizingen

 

wedstrijd

1.2

39

20 april

Nederland

Borsele [KNWU Tijdritcompetitie]

 

tijdrit

1.NE

1

21 april

Nederland

EPZ Omloop van Borsele

 

wedstrijd

1.2

1

22 april

Belgie

GP Stad Roeselare

 

wedstrijd

1.1

64

25-29 april

Tsjechie

Gracia - Orlova

 

etappekoers

2.2

6

25 april

 

Proloog: Havirov

 

tijdrit

2.2s

1

26 april

 

Etappe 1: Detmarovice - Stramberk

 

wedstrijd

2.2s

10

27 april

 

Etappe 2: Havirov

 

tijdrit

2.2s

1

28 april

 

Etappe 3: Lichnov

 

wedstrijd

2.2s

10

29 april

 

Etappe 4: Orlova

 

wedstrijd

2.2s

22

5 juni

Spanje

Durango-Durango Emakumeen Saria

 

wedstrijd

1.2

10

7-10 juni

Spanje

Emakumeen Euskal Bira

 

etappekoers

2.1

11

7 juni

 

Etappe 1: Iurreta - Matiena

 

wedstrijd

2.1s

45

8 juni

 

Etappe 2: Lekeitio - Lekeitio

 

wedstrijd

2.1s

14

9 juni

 

Etappe 3: Orduña - Orduña

 

tijdrit

2.1s

3

10 juni

 

Etappe 4: Orduña - Iurreta

 

wedstrijd

2.1s

15

20 juni

Nederland

NK tijdrijden (Emmen)

 

tijdrit

NC

1

19-21 juli

Frankrijk

Tour Féminin en Limousin

 

etappekoers

2.2s

11

19 juli

 

Etappe 1: Châteauponsac - Châteauponsac

 

wedstrijd

2.2s

36

20 juli

 

Etappe 2: Bourganeuf - Bosmoreau-les-Mines

 

tijdrit

2.2s

11

21 juli

 

Etappe 3: Vallière - Vallière

 

wedstrijd

2.2s

DNS

29 juli

Groot-Britannie

Olympische Spelen (Londen)

 

wedstrijd

JO

OTL

1 augustus

Groot-Britannie

Olympische Spelen (Londen)

 

tijdrit

JO

8

3-4 augustus

Groot-Britannie

Olympische Spelen (Londen)

 

ploegenachterv.

JO

6

3 augustus

 

Kwalificatie (tijd = 3:21.602)

 

ploegenachterv.

 

6

4 augustus

 

Ronde 1 (tijd = 3:20.013, Nederlands record)

 

ploegenachterv.

 

6

4 augustus

 

Finale voor plaats 5 (tijd = 3:23.256)

 

ploegenachterv.

 

2

17 augustus

Zweden

Open de Suède Vargarda TTT

 

ploegentijdrit

CDM

1

19 augustus

Zweden

Open de Suède Vargarda

 

wedstrijd

CDM

39

25-27 augustus

Belgie

Lotto-Decca Tour

 

etappekoers

2.2

1

25 augustus

 

Etappe 1: Nijlen

 

wedstrijd

2.2s

2

26 augustus

 

Etappe 2: Dendermonde

 

wedstrijd

2.2s

7

27 augustus

 

Etappe 3: Geraardsbergen

 

wedstrijd

2.2s

1

31 augustus

Nederland

Profronde van Almelo

 

wedstrijd

1.NE

2

4-9 september

Nederland

BrainWash Ladies Tour

 

etappekoers

2.1

12

4 september

 

Etappe 1: Neerijnen - Neerijnen

 

wedstrijd

2.1s

26

5 september

 

Etappe 2: Dronten - Dronten

 

ploegentijdrit

2.1s

1

6 september

 

Etappe 3: Leerdam - Leerdam

 

wedstrijd

2.1s

13

7 september

 

Etappe 4: Zaltbommel - Zaltbommel

 

wedstrijd

2.1s

20

8 september

 

Etappe 5: Bergeijk - Bergeijk

 

wedstrijd

2.1s

46

9 september

 

Etappe 6: Bunde - Berg en Terblijt

 

wedstrijd

2.1s

13

16 september

Nederland

WK wielrennen (Valkenburg)

 

ploegentijdrit

WC

1

18 september

Nederland

WK wielrennen (Valkenburg)

 

tijdrit

WC

5

22 september

Nederland

WK wielrennen (Valkenburg)

 

wedstrijd

WC

DNF

1 december

Groot-Britannie

Revolution Track Cycling Series (Manchester)

 

omnium

1

 

1 december

 

Onderdeel 1

 

eliminatierace

 

9

1 december

 

Onderdeel 2 (tijd = 2:28,383)

 

ploegenachterv.

 

2

1 december

 

Onderdeel 3

 

puntenkoers

 

1

1 december

 

Onderdeel 4

 

scratch

 

15