Ellen-van-Dijk-Header vertical stripe

Resultaten (2008)

 

Datum

  Land

Wedstrijd

 

Soort

Cat.

Uitslag

18 januari 2008

Verenigde Staten

Wereldbeker baanwielrennen Los Angeles

 

achtervolging

CDM

7

18 januari 2008

 

Kwalificatie (tijd = 3:43.105)

 

achtervolging

 

7

18 januari

Verenigde Staten

Wereldbeker baanwielrennen Los Angeles

 

scratch

CDM

4

18 januari

 

Kwalificatie (heat 2)

 

scratch

 

1

18 januari

 

Finale

 

scratch

 

4

19 januari

Verenigde Staten

Wereldbeker baanwielrennen Los Angeles

 

puntenkoers

CDM

12

19 januari

 

Kwalificatie (heat 2)

 

puntenkoers

 

6

19 januari

 

Finale

 

puntenkoers

 

12

15 februari

Denemarken

Wereldbeker baanwielrennen Kopenhagen

 

achtervolging

CDM

4

15 februari

 

Kwalificatie (tijd = 3:38.110)

 

achtervolging

 

4

15 februari

 

Finale (tijd = 3:42.194)

 

achtervolging

 

2

16 februari

Denemarken

Wereldbeker baanwielrennen Kopenhagen

 

puntenkoers

CDM

12

16 februari

 

Kwalificatie (heat 2)

 

puntenkoers

 

7

16 februari

 

Finale

 

puntenkoers

 

12

17 februari

Denemarken

Wereldbeker baanwielrennen Kopenhagen

 

ploegenachterv.

CDM

2

17 februari

 

Kwalificatie (tijd = 3:36.901)

 

ploegenachterv.

 

2

17 februari

 

Finale (tijd = 3:32.666)

 

ploegenachterv.

 

2

27 maart

Groot-Britannie

WK baanwielrennen (Manchester)

 

achtervolging

WC

5

27 maart

 

Kwalificatie (tijd = 3:32.505)

 

achtervolging

 

5

28 maart

Groot-Britannie

WK baanwielrennen (Manchester)

 

ploegenachterv.

WC

6

28 maart

 

Kwalificatie (tijd = 3:31.596)

 

ploegenachterv.

 

6

30 maart

Groot-Britannie

WK baanwielrennen (Manchester)

 

scratch

WC

1

10 april

Nederland

Drentse 8 van Dwingeloo

 

wedstrijd

1.1

61

12 april

Nederland

Unive Ronde van Drenthe

 

wedstrijd

CDM

61

19 april

Nederland

Ronde van Gelderland

 

wedstrijd

1.2

22

26 april

Nederland

Omloop van Borsele

 

wedstrijd

1.2

15

30 april

Nederland

Ronde van Geldrop

 

wedstrijd

1.NE

2

11 mei

Nederland

GP Sankomij Installatietechniek (Omloop der Kempen)

 

wedstrijd

1.NE

3

16-25 mei

Frankrijk

Tour de l'Aude Cycliste Féminin

 

etappekoers

2.2

66

16 mei

 

Proloog: Gruissan

 

tijdrit

2.2s

2

17 mei

 

Etappe 1: Rieux-Minervois - Rieux-Minervois

 

wedstrijd

2.2s

85

18 mei

 

Etappe 2: Port-la-Nouvelle - Port-la-Nouvelle

 

ploegentijdrit

2.2s

1

19 mei

 

Etappe 3: Lezignan-Corbières - Lezignan-Corbières

 

wedstrijd

2.2s

31

20 mei

 

Etappe 4: Osseja - Osseja

 

wedstrijd

2.2s

98

21 mei

 

Etappe 5: Toulouges - Toulouges

 

wedstrijd

2.2s

30

22 mei

 

Etappe 6: Rennes-les-Bains - Axat

 

wedstrijd

2.2s

72

23 mei

 

Etappe 7: Castelnaudary - Castelnaudary

 

wedstrijd

2.2s

56

24 mei

 

Etappe 8: Bram - Bram

 

wedstrijd

2.2s

75

25 mei

 

Etappe 9: Limoux - Limoux

 

wedstrijd

2.2s

72

15 juni

Nederland

Klimtijdrit Beek Ubbergen

 

tijdrit

1.NE

2

19-21 juni

Nederland

RaboSter Zeeuwsche Eilanden

 

etappekoers

2.2

3

19 juni

 

Etappe 1: Vlissingen - Vlissingen

 

tijdrit

2.2s

2

20 juni

 

Etappe 2: Middelburg - Vlissingen

 

wedstrijd

2.2s

22

21 juni

 

Etappe 3: Kamperland - Renesse

 

wedstrijd

2.2s

4

24 juni

Nederland

Noordwijk Classic

 

wedstrijd

1.NE

3

28 juni

Nederland

NK wielrennen (Ootmarsum)

 

wedstrijd

NC

20

3 juli

Italie

EK wielrennen onder-23

 

tijdrit

CC

1

5 juli

Italie

EK wielrennen onder-23

 

wedstrijd

CC

31

19 juli

Nederland

Ronde van Ochten

 

wedstrijd

1.NE

2

20 juli

Nederland

Ronde van de Bakkerstraat (Bovenkarspel)

 

wedstrijd

1.NE

18

24-27 juli

Frankrijk

Tour Féminin en Limousin - Poitou-Charentes

 

etappekoers

2.2

44

24 juli

 

Proloog: Limoges-Landouge

 

tijdrit

2.2s

1

25 juli

 

Etappe 1: Chassenon - Chassenon

 

wedstrijd

2.2s

42

26 juli

 

Etappe 2: Laurière - Laurière

 

wedstrijd

2.2s

51

27 juli

 

Etappe 3: Sainte-Feyre - Sainte-Feyre

 

wedstrijd

2.2s

28

30 juli

Zweden

Open de Suède Vargarda

 

wedstrijd

CDM

23

1 augustus

Zweden

Open de Suède Vargarda TTT

 

ploegentijdrit

CDM

5

3 augustus

Duitsland

Sparkassen Giro

 

wedstrijd

1.1

38

10 augustus

Nederland

Holland Hills Classic

 

wedstrijd

1.2

15

12 augustus

Nederland

Gouden Pijl (Emmen)

 

wedstrijd

1.NE

3

13 augustus

Nederland

Peperbus Profspektakel Zwolle

 

wedstrijd

1.NE

11

31 augustus

Nederland

NK tijdrijden (Oudenbosch)

 

tijdrit

NC

4

3 september

Polen

EK baanwielrennen (Pruszków)

 

omnium

CC

2

3 september

 

Onderdeel 1

 

eliminatierace

 

4

3 september

 

Onderdeel 2

 

scratch

 

8

3 september

 

Onderdeel 3 (tijd = ?)

 

achtervolging

 

1

3 september

 

Onderdeel 4

 

puntenkoers

 

2

5-6 september

Polen

EK baanwielrennen onder-23 (Pruszków)

 

achtervolging

CC

2

5 september

 

Kwalificatie (tijd = 3:35.951)

 

achtervolging

 

2

5 september

 

Halve finale (heat 2, tijd = 3:37.354)

 

achtervolging

 

1

6 september

 

Finale (tijd = 3:37.747)

 

achtervolging

 

2

6 september

Polen

EK baanwielrennen onder-23 (Pruszków)

 

puntenkoers

CC

1

7 september

Polen

EK baanwielrennen onder-23 (Pruszków)

 

scratch

CC

1

14 september

Frankrijk

Chrono Champenois - Trophée Européen

 

wedstrijd

1.1

7

16-21 september

Italie

Giro della Toscana Int. Femminile

 

etappekoers

2.1

DNF

16 september

 

Etappe 1: Viareggio

 

ploegentijdrit

2.1s

2

17 september

 

Etappe 2a: Porcari - Montecarlo

 

wedstrijd

2.1s

83

17 september

 

Etappe 2b: Porcari - Altopascio

 

wedstrijd

2.1s

98

18 september

 

Etappe 3: Lari - Volterra

 

wedstrijd

2.1s

81

19 september

 

Etappe 4: Campi Bisenzio - Campi Bisenzio

 

wedstrijd

2.1s

29

20 september

 

Etappe 5: Segromigno in Piano - Capannori

 

wedstrijd

2.1s

DNS

24 september

Italie

WK wielrennen (Varese)

 

tijdrit

WC

20

20 november

Australie

Wereldbeker baanwielrennen Melbourne

 

achtervolging

CDM

4

20 november

 

Kwalificatie (tijd = 3:39.558)

 

achtervolging

 

4

20 november

 

Bronze finale (tijd = 3:43.028)

 

achtervolging

 

2

20 november

Australie

Wereldbeker baanwielrennen Melbourne

 

scratch

CDM

21

20 november

 

Kwalificatie (heat 2)

 

scratch

 

11

20 november

 

Finale

 

scratch

 

21

21 november

Australie

Wereldbeker baanwielrennen Melbourne

 

puntenkoers

CDM

-

21 november

 

Kwalificatie (heat 2)

 

puntenkoers

 

2

27-28 december

Nederland

NK baanwielrennen (Apeldoorn)

 

scratch

NC

2

27 december

 

Kwalificatie

 

scratch

   

28 december

 

Finale

 

scratch

 

2

27-30 december

Nederland

NK baanwielrennen (Apeldoorn)

 

puntenkoers

NC

4

27 december

 

Kwalificatie

 

puntenkoers

   

30 december

 

Finale

 

puntenkoers

 

4

29-30 december

Nederland

NK baanwielrennen (Apeldoorn)

 

achtervolging

NC

1

29 december

 

Kwalificatie (tijd = ?)

 

achtervolging

 

1

30 december

 

Finale (tijd = 3:40.124)

 

achtervolging

 

1